logo

Tc İle Mal Varlığı Sorgulama

Muhtemelen herkes sahip olduğu malı mülkü zaten biliyordur. Ama bunların yanı sıra bir kişinin ya da eşiniz, babanız, anneniz gibi bir başka kişinin miras sorgulamasını yapmak ister miydiniz? Bu soruya herkesin yanıtı muhtemelen evet olacaktır. İşte bu yüzden olabilir ama o yüzden bu uygulama asla internet sitesi üzerinden yapılmaktadır.

TC ile mal varlığı sorgulama için yapmanız gereken bir iş akışı bulunmuyor. Bu durum oldukça özel ve önemli bir konu olduğu için son derece önemli bir konu olarak eyr alıyor. Bu durumda aslında sizlerde merak etmeniz için bir neden bulunmadığından sistem bu sorgulamayı yapmanıza izin vermiyor. Kişi isterse tapu hizmetlerinden de kişisel başvuru yaparak öğrenebilir.

Tc İle Mal Varlığı Sorgulama

Özellikle bir kişi öldükten sonrada mal varlığı sorgulaması yapmak adına alacağınız bilgileri yalnızca mirasa hak olan kişiler bizzat başvuru yaparak detaylı bilgiler edinebilirler. Böylelikle gizli saklı hiçbir şey kalmamış olur ve sizlerde öğrenmek istediğiniz tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Kısada mal varlığını sorgulama halen internet üzerinden yapılmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Tc ile Emlak Vergisi Sorgulama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

4 Yorum

  1. abdurrahman diyor:

    üzerime kayıtlı mal araştırması

  2. çağrı diyor:

    dayımın mal varlıgına bakmak istiyorum

  3. HATİCE diyor:

    ÜZERİME OLAN GAYRİMENKULLERİ GÖRMEK İSTİYORUM

  4. mal varlıgım warmı diye öğrenmek istiyorum

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>