Tc İle Siyasi Parti Üyelik Sorgulama

Tc no kullanarak herhangi bir siyasi parti üyeliği olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı Siyasi Parti Üyelik sorgulama sayfasına girip istenilen bilgileri doldurmak olacaktır.

Vatandaşların internet üzerinde güncel bilgilere hızlı ve kolay erişimini sağlamak için bir çok uygulama geliştirilmektedir. Bunlardan biri olan www.yargitaycb.gov.tr sitesi üzerinden yapılan parti üyeliği öğrenme için geliştirilen internet sitesi sayesinde her vatandaş kolayca sorgulamasını yapabilecektir. Eğer sizde böyle bir üyeliğe sahip olup olmadığınızı öğrenmek istiyorsanız tek yapmanız gereken aşağıda vereceğimiz linke girmek olacaktır.

Tc İle Siyasi Parti Üyelik Sorgulama

Parti üyeliği sorgulama için BURAYA tıklayabilirsiniz. Resimde görünen ekranı karşınızda göreceksiniz. Bu sayfada TC kimlik no ve nüfus cüzdanınızın seri numarasını girdikten sonra sorgula butonuna basınız. Bu sayede istediğiniz bilgiye ulaşabileceksiniz.

Bir önceki yazımız olan Cepten TC No İle Diş Protezi Hakkı Sorgulama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorumunuzu yazabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>