Tc İle Turkcell Borç Sorgulama

Cep telefonu kullanan herkes ve özellikle faturalı hat kullanan herkes zaman zaman borcu olup olmadığını merak edip durur. Bunun için elbette mesaj çekebilirsiniz ama bunun karşılığında size ücret yansımış olur. Peki, Turkcell fatura sorgulama ücretsiz olarak yapılmıyor mu gibi bir soru sorduğunuzu duyar gibiyiz. Elbette yapabilirsiniz. Bunun için size vereceğimiz ve Turkcelle ait olan siteden sorgulama yapabilirsiniz.

Tc İle Turkcell Borç Sorgulama

Dikkat etmeniz gereken konu ise TC ile Turkcell borç sorgulama işlemini güvenmediğiniz sitelerden yapmamanız. Hali hazır da Turkcell sayfasından zaten ücretsiz olarak en güvenli bir şekilde fatura sorgulama yapabilirsiniz.  Turkcell borç sorgulama için BU SİTEYİ kullanabilirsiniz.

Birçok kişi özellikle eski kullandıkları hatları da kontrol etmek istiyor ama numarayı hatırlamıyorlar. İşte bu anlamda sizlere TC no ile Turkcell faturası sorgulama yapabilirsiniz. Size ait olan tüm hatlar orada çıkar ve sizlerde duruma göre isterseniz bilgilerinizi kontrol edebilirsiniz. Bizlerin size önerisi ise eğer bir borcunuz var ise hemen harekete geçmeli ve bir an önce ödemelisiniz. Aksi takdirde çok daha büyük faizler ödeyebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Vadafone Borç Sorgulama Ve Ödeme başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

1 yorum

  1. Ben Telefon numaramı ve şifremi girmeme rağmen fatura bilgilerime ulaşamıyorum neden?

Yorumunuzu yazabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>