TC No İle Vergi Borcu Sorgulama Öğrenme

Vergi borcunu anında öğrenme için TC kimlik numaranızı kullanarak sorgulama yapabilirsiniz. Böylece vergi borcum var mı? Varsa bu borç miktarı ne kadar? gibi sorulara cevap bulabileceksiniz.

Maliye Bakanlığı’nın bu hizmeti sayesinde gerçek kişiler artık adına tahakkuk edilen vergi borcunun olup olmadığını rahatlıkla öğrenebilecek.  Gelir İdaresi Bakanlığı internet sitesinde verilen ve aşağıda linkini vereceğimiz bu hizmetten yararlanmanız için  T.C. no bilgisi ve istenen bir kaç bilgi yeterli olacaktır. Bu borç bilgilendirme servisi sayesinde vergi dairesinde bulunan trafik cezanızdan yargı harcına kadar tüm borçlarınızı öğrenebileceksiniz.

TC No İle Vergi Borcu Sorgulama Öğrenme

TC No ile vergi borcu öğrenme için BU LİNKE tıklayıp istenen bilgileri gireceksiniz. Sayfada belirtilen güvenlik kodunu yazdıktan sonra tamam butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.  Sayfada bulunan sıkça sorulan sorular bölümünde kafanıza takılan bilgilerin bir kısmına ulaşabilirsiniz. Dah detaylı bilgi almak için ise aynı sayfada bulunan telefon numaralarını arayabilirsiniz.  Ayrıca borcu bulunan mükelleflere sisteme kayıtlı cep telefonu varsa SMS yoluyla borçları hatırlatılmaktadır.

Bir önceki yazımız olan TC No İle Futbolcu Lisans Sorgulama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorumunuzu yazabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>